Novinky

Kvalitní revitalizaci provede pouze zkušená a prověřená společnost

24.10.2017

Pro revitalizaci se rozhodují majitelé takových staveb, které nevyhovují současným požadavkům na bydlení.
Najít však spolehlivou firmu, která se kompletně postará o realizaci - od projektové dokumentace až po finální
stavební úpravy - není snadné. 

 

Společnost IZOLTECHNIK CZECH s.r.o. se v oboru revitalizací bytových a občanských staveb pohybuje již od roku 1996. Na základě dlouholetých zkušeností může poskytnout kompletní servis i poradenství, profesionálně provedené stavební práce a dokonce i zajistit vyřízení bankovního úvěru. V současné době patří tato společnost mezi významné dodavatele stavebních prací v oblasti revitalizací bytového fondu ve Středočeském kraji, Praze i Jihočeském kraji.
 

Cíl: Zvýšit kvalitu a standard bydlení

Revitalizací dosáhneme komplexního obnovení stavby. Proces nezahrnuje pouze výměnu stávajících nevyhovujících částí konstrukcí (okna, dveře, parapety apod), ale především snížení provozních nákladů domu a zajištění lepších podmínek pro bydlení. Kvalitně odvedenou revitalizací navíc získáte tepelnou pohodu i dostatečnou zvukovou izolaci.

Pokud se majitel stavby rozhodne pro revitalizaci, je vhodné provést jednotlivé činnosti současně. Takový postup je finančně i provozně maximálně efektivní. Další krok pak směřuje k výběru vhodného dodavatele, který disponuje dostatečnými referencemi a kvalitními odborníky v řemeslných profesích.


« zpět